Powiadomienia

Multimedia

Wałbrzyskie Warsztaty Wyzwolenia

Program WWW przewiduje weekendowy cykl rekolekcji Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, składający się z konferencji, seminariów, warsztatów, mitingów otwartych, spotkań w małych grupach, nabożeństw, modlitw wstawienniczych i wspólnych posiłków.

Nasze działania zakładają przeciwdziałanie uzależnieniom społecznym i przywrócenie osób wykluczonych społecznie do prawidłowego funkcjonowania w rodzinie i społeczeństwie.
Naszym pragnieniem jest dotarcie do możliwie najszerszej liczby osób, kilkuset uczestników w tym dzieci, młodzieży i dorosłych. Warsztaty odbędą się w dniach 5-7 lipca 2013 w Szkole Podstawowej nr. 17 przy ulicy 1-go Maja 105, dzielnica Sobiecin w Wałbrzychu.

Wspólnie pragniemy ukazywać żywego Chrystusa.

Gorąco zapraszamy wszystkich chętnych i odpowiedzialnych za różne wspólnoty i stowarzyszenia do zaangażowania się w to dzieło. Spotkanie organizacyjne rozpocznie się w pierwszą sobotę miesiąca tj. 1-go czerwca br. o godz. 8.00 Mszą Świętą i adoracją Najświętszego Sakramentu w kościele pw. Św. Franciszka z Asyżu w Wałbrzychu przy ulicy Poznańskiej 7. Następnie około godz. 9.00 przejdziemy do salki na spotkanie i telekonferencję z o. Donatem ;)

Szczęść Boże!

Diakonia Wyzwolenia Ruchu Światło-Życie Diecezji Świdnickiej
Marek i Iwonka Kurowscy
tel. 74 843 45 37
e-mail: krucjata.swidnica@gmail.com
Strona internetowa: http://wyzwolenie.racerit.com
 

 

05.07 - 07.07

17.11 - 19.11
Rekolekcje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka

Serdecznie zapraszamy na Rekolekcje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, które odbędą się Międzybrodziu Żywieckim.

27.10 - 29.10
Zostań Ambasadorem Kampanii "MASZ WPŁYW - WYBIERZ MARZENIA, NIE RYZYKO!"

Stowarzyszenie DIAKONIA Ruchu Światło-Życie realizuje kampanię społeczną, adresowaną do sprzedawców napojów alkoholowych, nt. zakazu sprzedaży alkoholu osobom poniżej 18 roku życia. Projekt realizowany jest w ramach Narodowego Programu Zdrowia, na zlecenie Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W ramach kampanii opracowujemy materiały edukacyjne dla sprzedawców napojów alkoholowych (plakaty, naklejki, ulotki), które mają trafić do punktów sprzedaży alkoholu na terenie całej Polski.