Powiadomienia

Multimedia

Rekolekcje tematyczne - Mikorzyn

Kochani!
W imieniu Księdza Moderatora KWC Jarosława Dębińskiego i Diakonii Wyzwolenia zapraszam serdecznie na Rekolekcje Tematyczne dla każdego.
MIEJSCE: Mikorzyn koło Kępna.
TERMIN: 4 października do 07 października (na plakacie pomyłka w terminie).
KOSZT: 61,50 zł dzieci, 220 zł dorośli - z noclegiem (składowe - posiłki, opłata kucharki, zakupy, koszty techniczne-ofiara, benzyna). W przypadku większej ilości uczestników koszty mogą być pomniejszone.
PROWADZĄCY: ks . Prałat Jerzy Adamczak - wykładowca z Seminarium Duchownego w Kaliszu, ks. Jarosław Dębiński - moderator KWC Diecezji Kaliskiej, Łukasz Terlikowski i Grzegorz Zawada.
TEMATY:
1 dzień: z Pokój i Dobro.
2 dzień: z grzechu do wolności.
3 dzień: wolni by kochać.
4 dzień: rodzina Bogiem silna.
ZAPISY: państwo Balcerkowie - 667 627 697 lub 507 557 716, Dorota Kasprzak - 515 141 037. Prosze o zgłoszenia i zdeklarowanie się obecności: całość lub wybrane dni do 27 września. Jest to ważne nawet w przypadku ewentualnego zmniejszenia kosztów (zależy od ilości uczestników). Bardzo prosze o zapraszanie ludzi spoza kręgów: znajomych, przyjaciół. Proszę o podanie informacji do Wspólnot. Z pewnością będzie możliwość zadawania pytań i rozmowy by rozwinąć skrzydla i móc poszybować w pokoju serca. Pozdrawiam serdecznie, służę wszelką informacją.
Dorota Kasprzak - Diakonia Wyzwolenia
04.10 - 07.10

Oaza Rekolekcyjna Diakonii Wyzwolenia - Rościnno

W dniach od 7 do 11 listopada 2019r. Centralna Diakonia Wyzwolenia organizuje w Ośrodku Rekolekcyjnym Ruchu Światło-Życie diecezji gnieźnieńskiej w Rościnnie, Oazę Rekolekcyjną Diakonii Wyzwolenia. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Dziełem Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, których twórcą jest Sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki(szczególnie z filii pelplińskiej i poznańskiej).

Rekolekcje: Rola Matki Bożej w Dziele Wyzwolenia

"Rola Matki Bożej w Dziele Wyzwolenia - czyli Niepokalana Matka Kościoła Patronką Krucjaty Wyzwolenia Człowieka". Rekolekcje odbędą się w terminie 10-13.Październik 2019 r. w Swarzewie