Powiadomienia

Multimedia

Rekolekcje Ewangelia Wyzwolenia - on-line

Rekolekcje Ewangelia Wyzwolenia 7-12 marca 2021
Jeśli stęskniłeś się za rekolekcjami, potrzebujesz pokrzepienia serca, chcesz doświadczyć wspólnoty, jeżeli potrzebujesz umocnienia w podejmowanej służbie, jeżeli pragniesz, aby Jezus na nowo stał się w Twoim życiu mocą, wyzwolił Cię z lęku i przywrócił Ci radość – te rekolekcje są właśnie dla Ciebie!
Rekolekcje są pomyślane w formie wideokonferencji, tak by przeżywać je we wspólnocie na tyle na ile to możliwe w aktualnej sytuacji. Codziennie wieczorem o g. 20.00 będziemy spotykać się słuchając krótkiej katechezy, świadectwa, wspólnie się modlić oraz dzielić się w grupach. Nie zabraknie również śpiewu i gitary :)
Rekolekcje przeznaczone są dla młodzieży, dorosłych i małżeństw (również spoza Ruchu Ś-Ż), którzy przeżyli już etap ewangelizacji (rekolekcje ewangelizacyjne lub ewangelizacja w małych grupach/kręgach). Warunkiem uczestnictwa nie jest przynależność do KWC.
Katechezy głosi ks. Piotr Derda – Moderator KWC Archidiecezji Poznańskiej.
Nadal nieprzekonany? Zajrzyj tutaj - może zachęcą Cię świadectwa z poprzednich Rekolekcji Ewangelia Wyzwolenia również organizowanych w formie online :)
Zgłoszenia i informacje –  kwc@poznan.oaza.pl, 516 860 814. 
W zgłoszeniu prosimy o podanie: imienia, nazwiska, diecezji, informacji o przynależności do Ruchu, KWC lub innych wspólnot oraz adresu e-mail.
 
Plan rekolekcji:
7 marca, g. 20.00 - 20.30
- Modlitwa w intencji rekolekcji
- Sprawdzenie połączenia
8 marca, g. 20.00 - 21.30
- Zawiązanie wspólnoty
- Katecheza
- Modlitwa
9 – 11 marca, g. 20.00 - 21.30
- Katecheza
- Świadectwo
- Spotkanie w grupach
- Modlitwa
12 marca, g. 20.00 - 21.30
- Godzina świadectwa