Powiadomienia

Multimedia

KWC w diecezji kaliskiej

Kalisz, parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła, 8-go każdego miesiąca godz.18.00 modlitwa różańcowa, co miesiąc Eucharystia parafialna, spotkania formacyjne o godz. 19.15.

Róża różańcowa członków KWC - patron św. Maksymilian Kolbe.

Ostrów Wielkopolski, parafia pw. św. Pawła godz. 08.00 w I soboty miesiąca - modlitwa rożańcowa w intencji o trzeźwość w naszych rodzinach i w narodzie.

Parafia św.Antoniego - III czwartki M-ca godz. 17.15 - Adoracja Najświętszego Ssakramentu i modlitwa różańcowa. 18.00 - Eucharystia w intencji rodzin i Ojczyzny. Po Mszy św.wieczornej - spotkania formacyjne dla rejonu Ostrów Wlkp.

Byczyna, parafia pw. św. Trójcy I środy miesiąca - 17.00 - Eucharystia z udziałem członków KWC, 17.45 - różaniec w intencji członków KWC i osób uzależnionych z parafii

Wieruszów - parafia św.Stanisława Biskupa i Męczennika -
II niedziela miesiąca, godz.16.00 - Koronka do Bożego Miłosierdzia jako wynagrodzenie za grzechy pijaństwa i o trzeźwość w rodzinach, 16.30 - Eucharystia parafialna z udziałem członków KWC
 

25.08 XI Diecezjalna Pielgrzymka KWC - Łubnice, Diecezja Kaliska

W imieniu Ks. Jarosława Dębińskiego i diakonii wyzwolenia zapraszam do wzięcia udziału w 11 Diecezjalnej Pielgrzymce KWC. Mogą brać w niej udział zarówno kandydaci oraz członkowie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka jak również jej sympatycy. Zaprośmy znajomych, przyjaciół nagłośnijmy w swoich parafiach - dajmy każdemu szansę by wziął udział.

25.08 VI Filialna Pielgrzymka Krucjaty Wyzwolenia Człowieka do Gietrzwałdu

To już po raz 6 w ostatnią sobotę sierpnia, filia pelplińska Ruchu Światło – Życie będzie pielgrzymować z wdzięcznością za Dzieło Krucjaty Wyzwolenia Człowieka do Niepokalanej. Zatem zapraszamy Was w sobotę 25 sierpnia br. na VI Filialną Pielgrzymkę Krucjaty Wyzwolenia Człowieka do Gietrzwałdu.