Powiadomienia

Multimedia

XI Diecezjalna Pielgrzymka KWC - Łubnice, Diecezja Kaliska

Szcześć Boże!

W imieniu Ks. Jarosława Dębińskiego i diakonii wyzwolenia zapraszam do wzięcia udziału w XI Diecezjalnej Pielgrzymce KWC, która odbędzie się 25 sierpnia br w Łubnicach. Rozpoczęcie o godzinie 11:00. Mogą brać w niej udział zarówno kandydaci oraz członkowie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka jak również jej sympatycy. Zaprośmy znajomych, przyjaciół nagłośnijmy w swoich parafiach - dajmy każdemu szansę by wziął udział.

Zarezerwujmy kochani czas by zmobilizować się w ten piękny miesiąc Maryjny oraz miesiąc abstynencji alkoholowej do wyjazdu do parafii Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Łubnicach koło Bolesławca.

Szczegóły na plakacie oraz na stronie: http://www.kalisz.oaza.pl.

Również bardzo proszę krucjatowiczów i sympatyków Krucjaty Wyzwolenia Człowieka o wydrukowanie i poproszenie Księży Proboszczów w swoich parafiach o wywieszenie w gablotach i podanie w ogłoszeniach parafialnych niniejszego zaproszenia. Wszędzie tam gdzie jest członek krucjaty nie może zabraknąć tej informacji. 

Do zobaczenia!

Dorota Kasprzak- animator KWC diec. kaliska

25.08

Zaproszenie na 38. Ogólnopolską Pielgrzymkę Krucjaty Wyzwolenia Człowieka - Poznań

Zaproszenie skierowane od Moderatora Krucjaty Wyzwolenia Człowieka - ks. Wojciecha Ignasiaka.

29.09 38. Ogólnopolska Pielgrzymka KWC - Poznań

Serdecznie zapraszamy na 38. Ogólnopolską Pielgrzymkę Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Odbędzie się ona w sobotę 29 września 2018r. w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Poznaniu, ul. Ostrów Tumski.