Powiadomienia

Multimedia

XI Diecezjalna Pielgrzymka KWC - Łubnice, Diecezja Kaliska

Szcześć Boże!

W imieniu Ks. Jarosława Dębińskiego i diakonii wyzwolenia zapraszam do wzięcia udziału w XI Diecezjalnej Pielgrzymce KWC, która odbędzie się 25 sierpnia br w Łubnicach. Rozpoczęcie o godzinie 11:00. Mogą brać w niej udział zarówno kandydaci oraz członkowie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka jak również jej sympatycy. Zaprośmy znajomych, przyjaciół nagłośnijmy w swoich parafiach - dajmy każdemu szansę by wziął udział.

Zarezerwujmy kochani czas by zmobilizować się w ten piękny miesiąc Maryjny oraz miesiąc abstynencji alkoholowej do wyjazdu do parafii Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Łubnicach koło Bolesławca.

Szczegóły na plakacie oraz na stronie: http://www.kalisz.oaza.pl.

Również bardzo proszę krucjatowiczów i sympatyków Krucjaty Wyzwolenia Człowieka o wydrukowanie i poproszenie Księży Proboszczów w swoich parafiach o wywieszenie w gablotach i podanie w ogłoszeniach parafialnych niniejszego zaproszenia. Wszędzie tam gdzie jest członek krucjaty nie może zabraknąć tej informacji. 

Do zobaczenia!

Dorota Kasprzak- animator KWC diec. kaliska

25.08

Sesja o uzależnieniach - narkotyki i dopalacze

Sesja zorganizowana przez Krucjatę Wyzwolenia Człowieka w parafii św. Jadwigi przy współudziale Urzędu Miasta w Dębicy.

Srebrne Wesele Wesel

XXV Ogólnopolskie Spotkanie Małżeństw, Które Miały Wesela Bezalkoholowe Wesele Wesel w dniach 1-4.8.2019. Patronat nad wydarzeniem objęli J.E. Ks. Bp dr hab. Wiesław Śmigiel, Ordynariusz Toruński oraz Pan Michał Zaleski, Prezydent Miasta Torunia.

X Droga Krzyżowa z Modlitwą o Wyzwolenie z Nałogów i Zniewoleń

Diakonia Wyzwolenia Rejonu Krosno i Stanica Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w Miejscu Piastowym zaprasza na Drogę Krzyżową z Modlitwą o Wyzwolenie z Nałogów i Zniewoleń 25 maja w Korczynie w Archidiecezji Przemyskiej.