Powiadomienia

Multimedia

VI Filialna Pielgrzymka Krucjaty Wyzwolenia Człowieka do Gietrzwałdu

To już po raz 6 w ostatnią sobotę sierpnia, filia pelplińska Ruchu Światło – Życie będzie pielgrzymować z wdzięcznością za Dzieło Krucjaty Wyzwolenia Człowieka do Niepokalanej, do Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie. To tutaj Maryja wzywała Naród Polski do trzeźwości i odmawiania Różańca Świętego.
 
Zatem zapraszamy Was w sobotę 25 sierpnia na VI Filialną Pielgrzymkę Krucjaty Wyzwolenia Człowieka do Gietrzwałdu. Rozpoczniemy o godz. 10:00 Drogą Krzyżową. Przy każdej ze stacji, prosimy o krótkie świadectwa, na temat:
- moje przeżywanie i doświadczenie wolności,
- jak Jezus działa poprzez moją osobę wśród ludzi do których jestem posłany,
- czy staram się być bezinteresownym darem z siebie dla innych ludzi,
- jak rozumiem wolność.
Po Drodze Krzyżowej polecimy intencje Krucjaty w różańcu w Sanktuarium. O godz. 13.00 uczestniczyć będziemy w Eucharystii. Kolejnym punktem programu będzie obiad (należy zgłosić zainteresowanych obiadem do par odpowiedzialnych w diecezji, koszt 20 zł od osoby). Następnie odbędzie się krótka konferencja i Agapa we wspólnocie.
 
W tym roku chęć udziału w pielgrzymce wyraziła grupa KWC z diecezji Łomżyńskiej i diecezji Włocławskiej. Czekamy na Ciebie! Niech nas nie zabraknie. Z pewnością pielgrzymka będzie uboższa jeśli Ciebie zabraknie.
 
Cześć Niepokalanej!
 
Danuta i Krzysztof Śramscy – filialna diakonia wyzwolenia.
25.08

Szkolenie Lokalnych Liderów Trzeźwości

Termin Szkolenia Lokalnych Liderów Trzeźwości z 15 czerwca przenieśliśmy na bardziej dogodny dla uczestników, na sobotę 26 października. reszta pozostaje bez zmian.

Srebrne Wesele Wesel

XXV Ogólnopolskie Spotkanie Małżeństw, Które Miały Wesela Bezalkoholowe Wesele Wesel w dniach 1-4.8.2019. Patronat nad wydarzeniem objęli J.E. Ks. Bp dr hab. Wiesław Śmigiel, Ordynariusz Toruński oraz Pan Michał Zaleski, Prezydent Miasta Torunia.